Skip to content

Speciální nože a nástroje Baucor

BAUCOR® Přesné průmyslové čepele a strojní nože

Společnost Baucor se svými pobočkami na v Kalifornii v USA, v Mannheimu v Německu a v Londýně a Sheffieldu ve Velké Británii je celosvětově uznávaným předním výrobcem a dodavatelem standardních a zakázkových průmyslových čepelí, strojních nožů a přesných opotřebitelných dílů a nástrojů z karbidu wolframu a ocelí špičkové kvality. Jako celosvětově známá společnost vyrábějící čepele se svými špičkovými zařízeními a více než půlstoletými zkušenostmi v oblasti řezných nástrojů se Baucor stal ve světě velmi žádaným výrobcem průmyslových čepelí, strojních nožů a přesných nástrojů. Náš sortiment zahrnuje strojní nože a průmyslové nože v zakázkových i standardních velikostech pro (mimo jiné) většinu průmyslových aplikací v oblasti zpracování, balení, zpracování papíru, potravinářství, výroby pneumatik, zpracování pryže, zpracování drůbeže a masa, řezání textilu, řezání a recyklaci plastů a mnoho dalších. Další důležitou specialitou společnosti Baucor je konstrukce přesných opotřebitelných nástrojů na zakázku pro mnoho průmyslových odvětví od obrany přes letectví až po automobilový průmysl. Společnost Baucor se zavázala vyrábět a dodávat výrobky nejvyšší kvality. průmyslových nožů, strojních nožů a, zakázkových nástrojů z oceli a karbidu wolframu v rychlém termínu a zároveň dodává výjimečně přesně na čas.

BAUCOR® Speciální nástroje, nástroje odolné proti opotřebení, karbidové součásti

Společnost Baucor navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní průmyslové nástroje a speciální díly konstruované tak, aby vydržely déle než kdykoli předtím. Společnost Baucor je plně schopna vyrábět přesné zakázkové nástroje z karbidu wolframu a oceli. Ať už máte výkres, vzorek nebo třeba jen ručně nakreslený náčrt, inženýři společnosti Baucor dokáží váš návrh proměnit ve finální výrobek během několika dní! Naší odborností je schopnost vyrobit jakékoli zakázkové opotřebitelné díly, speciální nástroje a karbidové součásti.

Rychlý vývoj výrobků ve společnosti Baucor umožňuje našim zákazníkům získat kompletní servis zrychlené výroby pro jejich potřeby. Ať už vaše společnost potřebuje rychle vyrobit nástroje na zakázku pro přímé použití ve vašem závodě, nebo jste inženýrská a konstrukční společnost, která potřebuje okamžitou službu výroby prototypů pro své nové výrobky, společnost Baucor poskytuje plnohodnotnou výrobu a inženýring pro naše zákazníky, kteří potřebují nástroje na zakázku z karbidu wolframu a ocelí během několika dnů. Kontaktujte nás dnes zde a dozvíte se více o našich možnostech a o tom, jak vám společnost Baucor může pomoci rychle dodat výjimečně kvalitní výrobky vyrobené pro vaše okamžité potřeby.

Špičkový technický pokrok

Naše přesné průmyslové nože, strojní nože, lékařské nože a speciální nástroje jsou vyráběny z broušených kalených nástrojových ocelí (D2, A2, A8. 1095, 1075), rychlořezných ocelí (M2 HSS, M4 HSS), různých druhů nerezových ocelí (řady 300 a 400) a mnoha druhů karbidu wolframu. Pro více informací si prosím prohlédněte naše produkty. Společnost Baucor poskytuje technické znalosti a schopnosti nejvyšší kvality při výrobě vašich přesných řezných nástrojů pro opotřebení, od výroby prototypů až po velkosériovou výrobu. Společnost Baucor, která již více než 35 let nabízí každému zákazníkovi optimalizovaná řešení jeho potřeb v oblasti řezných nožů, si udržuje silnou pozici na celosvětovém trhu s průmyslovými noži a přesnými opotřebitelnými nástroji a je i nadále lídrem technického pokroku.