Skip to content

Nejen čepele: Prozkoumejte celou škálu výrobních možností společnosti Baucor

Jméno Baucor je synonymem pro vysoce výkonná řezná řešení. Možná si však neuvědomujete, že naše odborné znalosti sahají mnohem dále než jen k zajištění ostrého ostří. Jsme plnospektrálním výrobním partnerem, který je vybaven pro širokou škálu vašich výrobních potřeb. Naším základem jsou inovace, přesnost a upřímná touha řešit složité problémy, kterým čelíte, což vám umožní dělat to, co umíte nejlépe.

Rozšiřování vašich možností: V čem Baucor vyniká

Pojďme se podívat na konkrétní oblasti, ve kterých naše výrobní schopnosti vynikají:

 • Zakázkové čepele: Jádro naší odbornosti: Posouváme hranice konvenčního designu čepelí. Kruhové čepele pro jemné krájení, robustní gilotinové nože s pokročilými povlaky, složité perforační čepele pro specializované vzory - zdoláme jakoukoli řeznou výzvu. Jde o to najít optimální kombinaci oceli, geometrie a povrchové úpravy, která bude odpovídat vašim materiálům a předčí vaše očekávání.
 • Součásti stroje pro optimální výkon: Čepel je jen jedním dílem skládačky. Navrhujeme a vyrábíme okolní prvky, které zaručují hladký a efektivní řezný proces. Opotřebitelné desky vyrobené z mimořádně odolných materiálů, přesně opracované kovadliny a na zakázku navržená vodítka pro lepší manipulaci s materiálem tvoří celkové řešení, které je přínosem pro celý váš provoz.
 • Přesné obrábění: Vaše nápady dostanou tvar: Naše špičkové možnosti CNC obrábění nám umožňují řešit projekty s bezkonkurenční přesností. Ať už potřebujete několik prototypů pro testování, složité komponenty vyrobené přesně podle vašich specifikací nebo velkou sérii specializovaných dílů, náš kvalifikovaný tým se zavazuje poskytnout kvalitu, kterou požadujete.
 • Prodloužení životnosti zařízení: Pomáháme vám snižovat provozní náklady prostřednictvím odborné renovace a oprav. Břity obnovené do původní ostrosti, opotřebované součásti odborně opravené - naším cílem je maximalizovat životnost vašich cenných strojů a zabránit nákladným výměnám, kdykoli je to možné.

ZÍSKAT NABÍDKU

Rozdíl Baucor: Jde o víc než jen o výrobu

Chápeme, že při výběru výrobního partnera jde o víc než jen o schopnosti. Zde je důvod, proč se Baucor odlišuje:

 • Bezkonkurenční znalost materiálů: Výběr správné oceli je jen začátek. Rozumíme tomu, jak povlaky, tepelné úpravy a další faktory ovlivňují výkon a životnost v provozu. Těchto odborných znalostí využíváme k vytváření řešení, která nejenže vynikají v daném úkolu, ale také vydrží náročné podmínky vašeho specifického výrobního prostředí.
 • Na míru vašemu úspěchu: Každý projekt těží z našeho přístupu k řešení problémů. Analyzujeme vaše problémy, navrhujeme zlepšení nad rámec zřejmých věcí a úzce spolupracujeme, abychom dodali více než jen komponenty - přinášíme hmatatelné zlepšení vaší produktivity.
 • Kvalita zakotvená v naší kultuře: Na každém kroku dodržujeme přísné standardy kvality. To znamená konzistentní materiály, přesné tolerance a důkladnou kontrolu před odesláním. Jde o víc než jen o výrobu dílu, jde o to, abychom vám poskytli jistotu, kterou přináší spolehlivý výkon, a to každý den.

Odvětví, která posilujeme

Síla výroby společnosti Baucor podporuje různá odvětví, kde záleží na výkonu:

 • Obaly: Jsme vaším partnerem při překonávání komplikací při řezání fólií, laminátů, blistrů a všeho mezi tím.
 • Zpracování: Od papíru a fólií po technické textilie - navrhujeme řešení pro bezchybné řezy, minimální odpad a provozuschopnost, na kterou se můžete spolehnout.
 • Zpracování potravin: Hygienické nože s výjimečnou ostrostí a trvanlivostí, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost potravin.
 • Výroba: Dodáváme řezné nástroje, součásti strojů a různé díly přizpůsobené jedinečným potřebám vašeho odvětví.

Zjistěte, co pro vás můžeme udělat

Nejlepším způsobem, jak pochopit rozsah možností společnosti Baucor, je zahájit rozhovor o vašich cílech.