Skip to content

Správa kritických dílů - Skladové programy od společnosti Baucor

Jsme na čepele BAUCOR velmi hrdí a věříme, že vám můžeme dále pomoci s nejlepšími možnostmi skladování.

Stejně jako mnoho našich zákazníků, kteří jsou již šťastně zaregistrováni, velmi doporučujeme vaší společnosti, aby využila náš programCPM. Je to naprostá úleva pro mysl.

Pokud můžete náš e-mail přeposlat také firemnímu nákupnímu oddělení, oddělení údržby (pokud je k dispozici) a technickému oddělení, velmi to oceníme.

Co je CPM?

Protože již pravidelně nakupujete jeden nebo více typů průmyslových nožů od společnosti BAUCOR, rádi vám vyrobíme další nože, které případně nakupujete z jiných zdrojů. Pro zákazníky, jako jste vy, máme program, který se nazývá "CPM", což je zkratka pro "Critical Part Management".

Důvodem, proč jsme jej nazvali "Critical Part", je skutečnost, že lopatky musí být vyráběny s vysokou přesností a nedostatek dostatečného množství na skladě může vést k velmi nákladným prostojům. Někdy může být celý váš poplatek závislý na malé lopatce. Proto se lopatky v mnoha průmyslových odvětvích nazývají Critical Part (Kritická součást).

Pokud nám můžete poskytnout nejlépe technický výkres každé lopatky nebo třeba vzorek těchto lopatek, které odebíráte od jiných společností, rádi vám zašleme cenovou nabídku, abyste mohli porovnat kvalitu společnosti BAUCOR.

Co nabízíme?

  • Pomocí tohoto programu vyrobíme jeden vzorek od každého vašeho aktuálně používaného nože, a to zdarma.

  • Pokud byste chtěli pokračovat v objednávce blanketu, vyrobíme a naskladníme je my nebo vy. Na základě vaší poptávky vám je dodáme just-in-time.

  • Kvalita každé dávky bude naprosto stejná a přímá.

  • Můžeme vás zbavit starostí na vašich bedrech tím, že vám poskytneme vzorky zdarma, lepší ceny, skvělé možnosti skladování, které zajistí dodání just-in-time do vaší provozovny.