Skip to content

O nás

Při rozhodování o výběru spolehlivého zdroje řezných nožů pro průmyslové a lékařské použití by každý zákazník rád optimalizoval tři parametry: Vysoká kvalita, nízké ceny a krátké dodací lhůty. Díky špičkovým technologiím CNC, drátového elektroerozivního obrábění a laserového řezání v kombinaci s více než 30 lety zkušeností s výrobou všech typů průmyslových a lékařských nožů na zakázku a off-the-shelf OEM se společnosti Baucor podařilo optimalizovat tyto tři parametry pro všechny zákazníky, kteří kdysi hledali zdroj pro výrobu svých nožů. Naše vášeň pro průmyslové a lékařské nože prvotřídní kvality z nás učinila jednoho z celosvětově nejspolehlivějších výrobců nožů. Díky optimalizovaným procesům vyrábí společnost Baucor všechny typy "hotových" i zakázkových průmyslových a lékařských nožů, zakázkové karbidové komponenty v prokazatelně nejkratší době dodání na trhu. Naše běžné dodací lhůty jsou ve srovnání s ostatními dodavateli tak krátké, že někteří z těchto dodavatelů vám mohou za tuto dodací lhůtu dokonce účtovat příplatek. Naše dodací lhůty pro zakázkové čepele menší než 100 kusů, dokonce i vyrobené z M2 HSS nebo karbidu wolframu K10, nám obvykle netrvají déle než 4 týdny, zatímco ostatní dodavatelé obvykle dodávají v rámci 14-16 týdnů dodací lhůty.


Se svými kancelářemi v Kalifornii - USA, Londýně - Velká Britániea Mannheim - Německo, Společnost Baucor si vydobyla své místo výrobou a dodávkami široké škály strojních nožů a průmyslových nožů špičkové kvality určených pro širokou škálu průmyslových aplikací, včetně zpracování potravin, recyklace (včetně plastů, pryže atd.), řezání papíru, tisku, filmů, fólií; balení; plastů, pneumatik, pryže; textilních aplikací; zpracování masa a drůbeže; štěpkovače, řezání kůže, zpracování kovů a dřeva.

Společnost BAUCOR® má tři hlavní pobočky v Kalifornii - USA, Londýně - Spojené království a Mannheimu - Německo, aby mohla oslovit a obsloužit své zákazníky po celém světě. Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme přesné průmyslové nože, strojní nože, nástroje na zakázku vyráběné podle přesných specifikací.

Z těchto míst také dodáváme tisíce průmyslových nožů a strojních nožů BAUCOR®, které jsou skladem.

Obraťte se na naše zkušené prodejní inženýry v jedné z našich poboček, které se nacházejí v Kalifornii, Velké Británii a Německu, a poraďte se s nimi o svých potřebách.