Skip to content

Řezné nástroje

Speciální řezné nástroje a průmyslové frézy

Společnost Baucor navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní průmyslové řezné nástroje a speciální díly navržené tak, aby vydržely déle než kdykoli předtím. Ať už máte tisk, hrubý náčrt nebo dokonce nápad, který potřebujete proměnit ve speciální nástroj, společnost Baucor je plně schopna vyrobit přesné řezné nástroje a frézy na zakázku během několika dní. Naše speciální nástroje jsou navrženy a vyráběny pro řezání, krájení, sekání, vysekávání, gilotinové řezání, krájení, lisování, soustružení, frézování a mnoho dalších. Ať už se zabýváte zpracováním, stroji, zařízeními nebo jakýmkoli jiným průmyslovým odvětvím, obraťte se na společnost Baucor stejně jako tisíce dalších pro správná a optimální řešení, Ve svých špičkových zařízeních se společnost Baucor věnuje navrhování a výrobě přesných řezných nástrojů a řezných dílů. Používáme vysoce kvalitní broušené kalené nástrojové oceli, legované oceli, nerezové oceli a tvrdokovy podle výběru našich zákazníků na základě jejich aplikace.

Jsme odborníci na výrobu speciálních nástrojů a průmyslových fréz

Společnost Baucor je vysoce specializovaná na výrobu speciálních nástrojů a průmyslových fréz podle vzorku a výkresu, a to od velikosti několika milimetrů až po velikost 100" (2540 mm). Pokud potřebujete vyrobit speciální nástroje a průmyslové frézy přesně podle vašich požadavků, kontaktujte nás nyní a získejte bezplatnou cenovou nabídku. Pokud máte výkres, náčrtek nebo písemné specifikace nože, který potřebujete, dejte nám prosím vědět, jinak vám ho můžeme navrhnout a zkonstruovat.

BAUCOR® má tři hlavní pobočky v Kalifornii - USA, Londýně - Spojené království a Mannheimu - Německo, abychom mohli oslovit a obsloužit naše zákazníky po celém světě. Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme přesné průmyslové nože, strojní nože, nástroje na zakázku vyráběné podle přesných specifikací.

Z těchto míst také dodáváme tisíce průmyslových nožů a strojních nožů BAUCOR®, které jsou skladem.

Obraťte se na naše zkušené prodejní inženýry v jedné z našich poboček, které se nacházejí v Kalifornii, Velké Británii a Německu, a poraďte se s nimi o svých potřebách.

Obraťte se na . nás kontaktujte zde ještě dnes s dotazem na výrobu vašich příštích nástrojů.