Skip to content

Díly s diamantovým povlakem

Díly s diamantovým povlakem, díly odolné proti opotřebení, diamantové galvanické pokovování

Společnost Baucor navrhuje, konstruuje a vyrábí přesné nástroje s diamantovým povlakem nejvyšší kvality, opotřebitelné díly a díly odolné proti opotřebení, které vydrží déle než kdykoli předtím. Galvanické pokovení vašich opotřebitelných dílů, řezných nástrojů diamantem zajistí extra delší životnost, mnohem lepší brusné schopnosti. Ať už máte výtisk, hrubý náčrt nebo dokonce nápad, který potřebujete proměnit v součástku odolnou proti opotřebení, společnost Baucor je plně schopna vyrobit přesné díly pro strojírenství, letecký průmysl, automatizaci, ropný průmysl, plynárenství, obnovitelné zdroje energie a pro všechna další odvětví, která používají karbidové díly k omezení opotřebení nástrojů.

Společnost Baucor chápe dnešní výzvy v oblasti konstrukce i kvality výrobků v požadavcích na odolnost proti opotřebení a je zde, aby se této výzvy ujala společně s vámi. Ať už se zabýváte zpracováním, strojírenstvím, zařízením nebo jakýmkoli jiným průmyslovým odvětvím, obraťte se na společnost Baucor stejně jako tisíce dalších pro správná a optimální řešení. Společnost Baucor se ve svých špičkových závodech věnuje navrhování a výrobě přesných součástí odolných proti opotřebení.

Jsme odborníci na výrobu, galvanické pokovování diamantem, karbidové součásti a díly odolné proti opotřebení z karbidu wolframu.

Společnost Baucor je vysoce specializovaná na výrobu speciálních nástrojů včetně karbidových součástí podle vzorku, výkresu nebo dokonce nápadu, a to od velikosti několika milimetrů až po velikost 100". Pokud potřebujete vyrobit speciálnínástroje přesně podle vašich požadavků, kontaktujte nás nyní a získejte bezplatnou cenovou nabídku. Pokud máte výkres, náčrtek nebo písemné specifikace čepele, kterou potřebujete, dejte nám prosím vědět, jinak vám ji můžeme navrhnout a zkonstruovat.

BAUCOR® má tři hlavní pobočky v Kalifornii - USA, Londýně - Spojené království a Mannheimu - Německo, abychom mohli oslovit a obsloužit naše zákazníky po celém světě. Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme přesné průmyslové nože, strojní nože, nástroje na zakázku vyráběné podle přesných specifikací.

Z těchto míst také dodáváme tisíce průmyslových nožů a strojních nožů BAUCOR®, které jsou skladem.

Obraťte se na naše zkušené prodejní inženýry v jedné z našich poboček, které se nacházejí v Kalifornii, Velké Británii a Německu, a poraďte se s nimi o svých potřebách.

Obraťte se na . nás kontaktujte zde a zeptejte se na výrobu vašich příštích nástrojů.