Skip to content

Díly odolné proti opotřebení

Zakázkové díly odolné proti opotřebení, karbidové komponenty (karbidové díly)

Společnost Baucor navrhuje, konstruuje a vyrábí vysoce kvalitní díly odolné proti opotřebení, nástroje a nástroje z karbidu, díly z karbidu wolframu odolné proti opotřebení, které vydrží déle než kdykoli předtím. Ať už máte tisk, hrubý náčrt nebo dokonce nápad, který potřebujete proměnit v díl odolný proti opotřebení, společnost Baucor je plně schopna vyrobit váš díl pro strojírenství, letecký průmysl, automatizaci, ropný průmysl, obnovitelné zdroje energie a pro všechna další odvětví využívající karbidové díly k omezení opotřebení nástrojů.

Společnost Baucor rozumí dnešním výzvám v oblasti konstrukce i kvality výrobků s požadavky na odolnost proti opotřebení a je zde, aby se této výzvy ujala společně s vámi. Ať už se zabýváte zpracovatelským průmyslem, strojírenstvím, zařízením nebo jakýmkoli jiným odvětvím, obraťte se na společnost Baucor stejně jako tisíce dalších pro správná a optimální řešení. Společnost Baucor se ve svých špičkových závodech věnuje navrhování a výrobě přesných karbidových součástí.

Jsme odborníci na výrobu dílů odolných proti opotřebení, karbidových součástí a dílů z karbidu wolframu odolných proti opotřebení.

Společnost Baucor je vysoce specializovaná na výrobu speciálních nástrojů včetně karbidových součástí podle vzorku, výkresu nebo dokonce nápadu, a to od velikosti několika milimetrů až po velikost 100". Pokud potřebujete vyrobit speciálnínástroje přesně podle vašich požadavků, kontaktujte nás nyní a získejte bezplatnou cenovou nabídku. Pokud máte výkres, náčrtek nebo písemné specifikace čepele, kterou potřebujete, dejte nám prosím vědět, jinak vám ji můžeme navrhnout a zkonstruovat.

BAUCOR® má tři hlavní pobočky v Kalifornii - USA, Londýně - Spojené království a Mannheimu - Německo, abychom mohli oslovit a obsloužit naše zákazníky po celém světě. Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme přesné průmyslové nože, strojní nože, nástroje na zakázku vyráběné podle přesných specifikací.

Z těchto míst také dodáváme tisíce průmyslových nožů a strojních nožů BAUCOR®, které jsou skladem.

Obraťte se na naše zkušené prodejní inženýry v jedné z našich poboček, které se nacházejí v Kalifornii, Velké Británii a Německu, a poraďte se s nimi o svých potřebách.

Obraťte se na . nás kontaktujte zde a zeptejte se na výrobu vašich příštích nástrojů.